UzmanWeb Scriptleri Tanıtım

Link Bankası v1.4
Sitenizin bir bölümü için veya ayrı bir site yapmak için link bankası scripti arıyorsanız bu scripti kullanabilirsiniz. Scriptin ana sayfasında ayrı ayrı kategoriler listelenmekte ve bu kategorilere ait sizin belirleyeceğiniz bir sayıda siteler listelenmektedir. Siteler kategorilere göre eklenmektedir. Bu link bankasının diğer özelliklerini yazının devamından görebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

1. Link bankası ana sayfasında; kategoriler 4 sütundan ve blok halinde listelenmektedir. Her bloğun içinde sizin belirleyeceğiniz sayıda o kategorinin linkleri gösterilecektir. Sayıyı yöneim panelinden belirleyebiliyorsunuz.
2. En son eklenen linkler, en çok ziyaret edilen linkler ve editörün seçtiği linkler olmak üzere 3 ayrı sayfa vardır. Bu ayrı sayfalardaki link sayısını yönetim panelinden belirleyebiliyorsunuz.
3. Link ekleme formunda; kategori seçimi, link adı, link adresi, gönderenin adı soyadı, e-mail adresi, link açıklaması, güvenlik kodu formları yer alır.
4. Site tanıtımları yönetimi için yönetim paneli mevcut olup, bu konuyla ayrıntılı bilgi için yönetim paneli özelliklerine bakabilirsiniz.
5. Editörün seçtiği linkler bölümü özelliğini, isterseniz aylık site, günlük site, editör tarafından seçilen siteler veya dost siteler olarak kullanabilirsiniz.
6. Site ekleme formunda e-mail adresi form alanında e-mail adresine uygun veri yazma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca site ekleme şartları işaretlenmeden site eklenmemektedir.
7. Güvenlik için zararlı kodları engelleme ve temizleme özelliği bulunmaktadır.
8. Google reklam alanları bulunmaktadır. İsterseniz bu alanı kendinize göre normal reklam alanı olarak veya isterseniz başka bir amaçla kullanabilirsiniz.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
Link bankasına ait tüm ekran görüntüleri aşağıda küçük resimler halinde yer almaktadır. Küçük resimlerin üzerine tıklayıp büyük halini görebilir ve resimler arasında kolaylıkla dolaşabilirsiniz.