UzmanWeb Scriptleri Tanıtım

Mini Reklam Panosu v1.0
Sitenizin bir köşesine yerleştirerek güzel bir reklam alanı veya dost siteler mantığıyla kullanabileceğiniz bir panodur. Bu mini reklam panosu sayesinde hem sitenizde bulunan reklam veya dost siteler fazla yer kaplamayacak hemde çok güzel bir görüntü elde etmiş olacaksınız. Bu mini reklam panosunun hem kurulumu hemde kullanımı çok kolaydır. Bu mini reklam panosunun diğer özelliklerini yazının devamından görebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

1. Mini reklam panosu fazla yer kaplamaz. En fazla yan yana 10 resim gelir, 10 resimden sonrası bir alt satıra kayar.
2. Mini reklam panosuna eklenen siteler 16x16 resimleri ile gözükür ve mouse ile üzerinde gelince site adı gösterilir.
3. Mini reklam panosuna site eklemek için reklam ekleme formu mevcuttur.
4. Mini reklam ekleme formunda; site adı, site adresi, resim adresi, gönderenin adı soyadı, e-mail adresi ve güvenlik kodu formları yer alır.
5. Mini reklam panosu yönetimi için yönetim paneli mevcut olup, bu konuyla ayrıntılı bilgi için yönetim paneli özelliklerine bakabilirsiniz.
6. Site ekleme formunda e-mail adresi form alanında e-mail adresine uygun veri yazma özelliği bulunmaktadır. Ayrıca reklam ekleme şartları sayfasına bağlantı verilmiştir.
7. Güvenlik için zararlı kodları engelleme ve temizleme özelliği bulunmaktadır.
8. Mini reklam panosunda siteleri, eklenme sırasına veya hit sayısına göre sıralayabilirsiniz.
9. Mini reklam panosundaki siteler her ziyaret edildiğinde hit sayısı arttırılır, üst üste ziyaret edilmemesi için oturum kontrolü getirilmiştir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

Mini reklam panosuna ait tüm ekran görüntüleri aşağıda küçük resimler halinde yer almaktadır. Küçük resimlerin üzerine tıklayıp büyük halini görebilir ve resimler arasında kolaylıkla dolaşabilirsiniz.