UzmanWeb Scriptleri Tanıtım

Menü Yönetimi v2.1
İnternet sitelerinizde kullanmak üzere site üzerinden devamlı olarak güncelleyebileceğiniz, kolay kullanılabilir arayüzü ve parola korumalı yönetim paneli bulunan, detaylı özelliklere sahip, 5 adet stil çeşidi olan, bir menü yönetimi scripti olup, bu scriptte istediğiniz menüleri ana menü olarak belirleyebileceğiniz gibi o ana menüye alt menülerde ekleyebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

1. Menü yönetimi parola korumalıdır.
2. Menü yönetimide girdiğinizde, eklenmiş menülerin listesini görebilir, yeni menü ekleyebilir ve daha önce eklenmiş menüleri silebilirsiniz.
3. Yeni menü ekleme formunda ana/alt menü seçme, menü adı, menü adresi, menü açıklaması, pencere açılma şekli ve menü sırası formları bulunmaktadır.
4. Her menünün üzerine fareniz ile gelince title kısmına yazdığınız menü açıklaması gözükmektedir.
5. Menü pencere açılma şeklinde ise 4 farklı hedef belirtilmiştir. Bunlardan birini seçebilirsiniz.
6. Menüleri numara sırasına göre sıralayabilirsiniz.
7. Menüyü sitenize include ederek kolayca kullanabilirsiniz.
8. Ana menü ve alt menü özelliği ile istediğiniz menüleri ana menü olarak isteğiniz menüleri de ana menüye bağlı alt menü olarak yapılandırabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri

Menü yönetimine ait tüm ekran görüntüleri aşağıda küçük resimler halinde yer almaktadır. Küçük resimlerin üzerine tıklayıp büyük halini görebilir ve resimler arasında kolaylıkla dolaşabilirsiniz.