UzmanWeb Scriptleri Tanıtım

Sıkça Sorulan Sorular v2.3
İnternet sitelerinizde kullanmak üzere site üzerinden devamlı olarak güncelleyebileceğiniz, kolay kullanılabilir arayüzü ve parola korumalı yönetim paneli bulunan, detaylı özelliklere sahip, sıkça sorulan sorular scripti olup, soru ve cevaplarınızı yönetim panelinden ekleyebilir, düzenleyebilir, silebilir; ayrıca soru ve cevaplarınızı kategorilere göre ayırarak yayınlayabilirsiniz. Sıkça sorulan sorular scripti sade bir tasarıma sahip olup, sitelerinize kolayca entegre edebilirsiniz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

1. Sıkça sorulan sorular parola korumalıdır.
2. Soru-Cevap listesi yönetimine girdiğinizde, eklenmiş soru-cevapların listesini görebilir, yeni soru-cevap ekleyebilir ve daha önce eklenmiş soru-cevapları silebilirsiniz.
3. Kategori listesi yönetimine girdiğinizde, kategorilerin listesini görebilir, yeni kategori ekleyebilir ve daha önce eklenmiş kategorileri silebilirsiniz.
4. Sorulara ait cevaplar tıklanınca açılabilir-kapanabilir olduğundan fazla yer kaplamamakla birlikte sadece soruları veya tüm cevapları da gösterme özelliği bulunmaktadır.
5. Sisteme eklemiş olduğunuz soru ve cevapları olumlu/olumsuz özelliği sayesinde ziyaretçi görüşlerini alabilirsiniz.
6. Sıkça sorulan sorular sayfasını tasarımı sade olup, sitenize entegre ederek kolayca kullanabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular scriptine ait tüm ekran görüntüleri aşağıda küçük resimler halinde yer almaktadır. Küçük resimlerin üzerine tıklayıp büyük halini görebilir ve resimler arasında kolaylıkla dolaşabilirsiniz.