Mobil Uygulamalar

OMGPOP'un geliştirdiği çizim ve tahmin etme oyunu olan Draw Something, Zynga tarafından 210 milyon dolara satın alınmıştı. Bu başarılı oyun bugün seçtiğimiz uygulama oldu.
OMGPOP'un geliştirdiği çizim ve tahmin etme oyunu olan Draw Something, Zynga tarafından 210 milyon dolara satın alınmıştı. Bu başarılı oyun bugün seçtiğimiz uygulama oldu.


Sosyal bir oyun olan Draw Something, basit bir mantıkla güzel işlenmiş bir yapım. Gerek e-posta, gerek kullanıcı adı ya rastgele bir rakip seçip oynamaya başlıyorsunuz. Tabii birden fazla rakip ile aynı anda oynamanız mümkün.

 

Draw Something Free, karşılıklı oynanıyor. Oyun size kolay, orta ve zor derecesinde üç kelime sunuyor ve bunlardan birini seçip karşı tarafla yarışmaya başlıyorsunuz. Seçtiğiniz kelimeyi çizmelisiniz. Rakibiniz tahminini yaptığında sıra ona geçiyor ve o da çizimini size gönderiyor. Bu sefer siz tahmin ediyorsunuz. Eğer tahmin etmekten vazgeçmez ve başarılı tahminler yapmaya devam ederseniz Streak sayınız artıyor. 

 

 Oyunda birden fazla rakiple oynamanız iyi bir özellik. Çünkü rakibinizin her zaman cevap verme durumu olmayacağında bu esnada beklememiş oluyorsunuz. Draw Something'in ana ekranında oyun oynadığınız rakiplerinizi görebiliyorsunuz. Stats ikonuna dokunduğunuzda istatistikleri görüntüleyebiliyorsunuz.  

 

 Draw Something Free, ücretsiz bir yapım. Ücretli sürümünden oldukça özelliği kırpılmış. Bunlarda başlıcaları, tahmin ekranındaki gereksiz harfleri atan bombanın sayısı ve çizim yapacağınız renk paletleri. Bu iki unsur size tanıttığımız ücretsiz versiyonda çok yetersiz olabiliyor.

Draw Something, ne kadar büyük ekranlı bir cihazda oynanırsa o kadar iyi. Özellikle Samsung Galaxy Note gibi kalemi olan cihazlarla alacağınız keyif artacaktır.

İndirmek için tıklayın.

 

Shiftdelete.net