UzmanWeb.Net Forum

Facebook'un Zaman Tüneli için yardımcı araç (Okunma sayısı 1450 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burajan

* Ocak 29, 2012, 18:16:06 ÖS
Facebook Zaman Tüneli için muhteşem kapak resimleri hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!Facebook'un Zaman Tüneli uygulaması hakkında pek çok farklı görüş ortaya atıldı. Sizin görüşünüz ne yönde olursa olsun Facebook tüm kullanıcıların Zaman Tüneli'ne geçmesinde kararlı. Bu yüzden henüz kullanmıyorsanız bile yakın zamanda kullanmaya başlayacağınız Zaman Tüneli uygulamasının en dikkat çeken yönü olan kapak görseli konusunda şimdiden ne yapacağınıza karar vermenizde fayda var.

Son derece basit ve pratik bir uygulama olan CoverCanvas bu konuda size yardımcı olabilir. CoverCanvas önceden hazırlanmış görüntü seçenekleri ile profil fotoğraflarınızı birleştirerek son derece başarılı kapak görselleri hazırlamanızı sağlıyor. Ayrıca sol taraftaki "Custom Covers" bölümü altında fotoğrafların yanı sıra isminizi de yazabiliyor.

Şu adresten erişebileceğiniz CoverCanvas'ın tek kötü özelliği Facebook ile giriş yaparken çok fazla izne ihtiyaç duyması...

Chip Online
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

AdmiN

#1 * Ocak 31, 2012, 11:08:56 ÖÖ
Sitenin kazandırdığı görünüm güzel görünüyor.Ama uygulamaya izin verdiğinizde neredeyse tüm bilgilerinize erişebiliyor.Uygulama sahipleri bu bilgileri ilerde farklı amaçlar için kullanabilir diye düşünüyorum.Bu yüzden böyle bir kapak resmi için tüm bilgilerimizi vermeye değer mi bunu düşünmek lazım.
Kayıtlı

MockingJay

#2 * Şubat 12, 2013, 21:20:47 ÖS
Teşekkürler
Kayıtlı