UzmanWeb.Net Forum

Facebook Yorumlarına Fotoğraf Eklenebilecek (Okunma sayısı 1335 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AdmiN

* Haziran 23, 2013, 13:01:47 ÖS
Devamlı bir gelişim içerisinde olan Facebook, sosyal ağa yeni bir özellik daha ekledi. Yorum bölgesine eklenen bu özellik sayesinde kullanıcılar artık yorumlara görsel ekleyebilecek.

Taklit mi yenilik mi tartışılır ancak giderek gelişen ve yeniliklere devam eden Facebook geçtiğimiz günlerde, Twitter'da popüler olarak kullanılan hashtag olayını duyurmuştu. Bu yeniliğin üstünden fazla geçmemesine rağmen Facebook cephesinden yine bir yenilik daha geldi.


Facebook'un getirmiş olduğu bu yenilik ise yorum satırı için oldu. Bundan böyle kullanıcılar yorum yaparken yorumlarına görsel içerikte ekleyebilecek. Özelliğin kullanımı ise yorum satırının en sağında bulunan kamera işaretine tıklanarak gerçekleşiyor. GIF formatı dışında nerdeyse tüm görsel formatlarını destekleyen bu özellik şuan için sadece web ve bazı mobil platformlar üzerinde kullanılabiliyor.


Önümüzdeki günlerde kullanıcılar için tüm bölgelere yayılması beklenen özelliğin yine en kısa zamanda tüm mobil platformlara da gelmesi bekleniyor. Görsel ekleme özelliğini şuan kullanamayan kullanıcılar ise sadece yorumlara eklenmiş görselleri görebiliyor.

Shiftdelete.net
Kayıtlı

burajan

#1 * Temmuz 05, 2013, 19:43:47 ÖS
Olması gereken bir özellikti.  Gelmesi güzel oldu.
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr