Gönderen Konu: google adil değil gibime geliyor kendi lehine çalıştığını düşünüyorum?  (Okunma sayısı 3116 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TuranErgun

Bir yıldır blogcuda bloğum var arama motorlarında üst sıralarda çıkıyor memnunum fakat ben gerçek bir web sitem olsun diyerek host aldım masraf ve emek harcadım içerikte blogcudan belki fazla oldu fakat arama motorlarında çok gerilerde olması benim aklıma iki soru getiriyor?1)blogcu ile google adsense reklamlarında kar ortaklığı olduğundan blogcuya deyim yerindeyse torpilmi geçiyor?2)adsense dışında bir reklam şirketinin reklamını kullananı ceza verircesine web site trafiğim sokağa çıkma yasağı varmış gibi bom boş:))
    Google gibi saygın bir kuruluş şayet böyle bir uygulama yapıyorsa saygınlığını kaybeder diye düşünüyorum dilerim ben yanılıyorumdur...

Çevrimdışı AdmiN

• Genel Sorumlu
  • Administrator
  • *
  • ~|| Bilginin Gücü ||~
    • Kişisel Web Sitem
Böyle düşünmeden önce google aramaları nasıl çalışıyor onu araştırmalısın.Blogcu.com pagerank değeri yüksek.Bu ordan blog alanların sitelerine de yansıyor.Fakat senin yeni açtığın sitenin pagerank değeri 0 sanırım.O yüzden aramalarda daha gerilerde çıkıyorsun.Zamanla senin sitenin pagerank değeri artınca ön sayfalarda çıkmaya başlar.Bu arada google aramalarda pagerank değeri yüksek siteleri ilk sayfalarda gösterir.

Çevrimdışı ikimasov

• Ses Sistemi Kiralama - http://turuncuses.com
blog konun çok tercih edilen, genel bir konuya yada kelimeye hitap ediyorsa yükselmen baya zor olacaktır. Örnek elma kelimesi ile bit yeniği arasındaki popülarite gibi düşün
Ses Sistemi Kiralama - Kiralık Ses Sistemi - TuruncuSes Organizasyon - http://turuncuses.com/