UzmanWeb.Net Forum

GOOGLE - YAHOO - MSN => Google Reklamları ve Arama Motoru Optimizasyonu => Konuyu başlatan: cevatbayrak - Nisan 02, 2015, 20:03:16 ÖS

Başlık: Adsense Sorunu Acil Yardım Lütfen
Gönderen: cevatbayrak - Nisan 02, 2015, 20:03:16 ÖS
merhaba arkadaslar, yeni açtığım .tk uzantılı siteme adsense reklam almaya çalıştım fakat kabul edilmedim ve neden olarak şu bana yollandı.

 Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.

Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.

Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Siteme bu kriterlere uyması amacı ile neler ekleyebilirim bilen arkadaşlar bi el atsın lütfen. Sitem http://dota2blogum.tk/ (http://dota2blogum.tk/)
Başlık: Ynt: Adsense Sorunu Acil Yardım Lütfen
Gönderen: cevatbayrak - Nisan 08, 2015, 16:03:24 ÖS
Konu güncel  :hp
Başlık: Ynt: Adsense Sorunu Acil Yardım Lütfen
Gönderen: AdmiN - Nisan 08, 2015, 21:58:28 ÖS
Ana sayfada görünen içerik çok fazla. Haberlerin bir kısmını görünür yapıp gerisini okumak için devamını oku bağlantısı şeklinde ayarlama yapabilirsiniz.Sitede üst menüde az link var. Bu şekilde daha çok link olur. Google adsense aracı fazla içerik olmadığını tespit etmiş olabilir.Siteye biraz daha içerik ekledikten sonra tekrar deneyebilirsin.
Başlık: Ynt: Adsense Sorunu Acil Yardım Lütfen
Gönderen: cevatbayrak - Nisan 12, 2015, 17:38:33 ÖS
teşekkürler  ;D son bir sorum olacak sitenin tk uzantılı olması veya temayı benim tasarlamamış olmam adsense üyeliğini negatif etkiler mi?
Başlık: Ynt: Adsense Sorunu Acil Yardım Lütfen
Gönderen: AdmiN - Nisan 12, 2015, 18:41:52 ÖS
Hayır etkilemez.  :"3