UzmanWeb.Net Forum

İkon Arşivi (Okunma sayısı 38881 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

trk341

#40 * Şubat 01, 2011, 12:08:33 ÖS

Icon Searcher hızlı simge görüntüleri (Destek XP stil ikonu) için tüm yerel sabit diskler için tarama gerçekleştirir. Program DLL, EXE, ICO, ICL, OCX, SCR, CPL, BPL, VBX, DRV gibi farklı dosya formatları, birçok kolları ve kullanıcı dostu görsel imaj listeye dosyaları tüm simgeleri ayıklar.

Simgeler ayrı simge dosyaları olarak kaydedilebilir veya Windows kopyalanır ve ardından görüntü yapıştırma destekleyen herhangi bir uygulama, belge veya diğer çevre yapıştırılır. Bu Program deposu veritabanı simgeleri bularak sıkıştırmak. Icon Searcher BMP, ICO, JPG, GIF, PNG, PCX, TGA, TIFF gibi simgeleri tasarruf kullanır.

Icon Searcher aşağıdaki temel özellikleri içerir:

* GUI Kullanımı kolay.
* Hızlı tarama hızı çok!
* Bulunan Simgeler sıkıştırılmış ve mağaza veritabanında, disk spase tasarrufu.
* Bulunan Simgeler simge ismi ve dosya ayıklamak tutmak sonra, simge ayıklanır ise, özgün adı ve dizin adı tutun.
* Nasıl sayfa başına birçok simgeleri, istediğiniz herhangi bir sayfaya atlayabilirsiniz Destek göstermektedir.
* Destek standart Windows simgesini (48x48 32x32, 16x16) ve Özel simge boyutları (8x8, 24x24, 35x35, 72x72, 96x96, 128x128).
* Monokrom ,16,256,16-bit, 24-bit ,32-bit gerçek renk tam destek simgeler.
diske simgeler tasarrufu için * Format desteği (. ICO. BMP. JPG. GIF. PNG. PCX. TGA. TIFF).
Windows Clipboard * Destek kopya simgesi.
* Minimize edilebilir veya simgeler için diskler taranırken dur.
renk tarafından büyüklüğüne göre İsme göre * Destek Filtre simgesini, ..
* Destek kendi simgesini koleksiyonu kurtarmak, diğer paylaşabilirsiniz.
* Destek multiselect simgeler.
* Destek görüntülemek ve kaydetmek subicon (ler).
* Destek pencere durumu, arama seçeneği kaydedin.
seçim üzerine yaz, Otomatik yeniden adlandırın: * Destek tüm simgeler kaydetmek, bir defada bir konuma seçilen tüm simgeler, iki seçenek kaydetmek ekledi.
* Destek çok dilli arayüz.
* Destek simgeleri silmek
* Destek simgeleri yinelenen silmek

 
İşletim Sistemleri: Windows 95, Windows 98, Windows Me, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 2003

Dil: İngilizce, Alman, Fransız, İtalyanca, İspanyolca, Rus, Chinesesimplified, Macar, Çek, Korece, Türk, Danimarka, Chinesetraditional, Yunan, Lehçe


indir...+++...***İndirmek için tıklamanız yeterli***...+++indir...
Kayıtlı

trk341

#41 * Şubat 01, 2011, 12:12:47 ÖS

Icon Searcher hızlı simge görüntüleri (Destek XP stil ikonu) için tüm yerel sabit diskler için tarama gerçekleştirir. Program DLL, EXE, ICO, ICL, OCX, SCR, CPL, BPL, VBX, DRV gibi farklı dosya formatları, birçok kolları ve kullanıcı dostu görsel imaj listeye dosyaları tüm simgeleri ayıklar. Simgeler ayrı simge dosyaları olarak kaydedilebilir veya Windows kopyalanır ve ardından görüntü yapıştırma destekleyen herhangi bir uygulama, belge veya diğer çevre yapıştırılır. Bu Program deposu veritabanı simgeleri bularak sıkıştırmak. Icon Searcher BMP, ICO, JPG, GIF, PNG, PCX, TGA, TIFF gibi simgeleri tasarruf kullanır. Icon Searcher aşağıdaki temel özellikleri içerir: * Kolay GUI hızlı hızlı Çok tarama .* kullanmak! * Bulunan Simgeler sıkıştırılmış ve mağaza veritabanında, disk spase tasarrufu. * Bulunan Simgeler simge ismi ve dosya ayıklamak tutmak sonra, simge ayıklanır ise, özgün adı ve dizin adı tutun. * Nasıl sayfa başına birçok simgeleri, istediğiniz herhangi bir sayfaya atlayabilirsiniz Destek göstermektedir. * Destek standart Windows simgesini (48x48 32x32, 16x16) ve Özel simge boyutları (8x8, 24x24, 35x35, 72x72, 96x96, 128x128). * Monokrom ,16,256,16-bit, 24-bit ,32-bit gerçek renk tam destek simgeler. diske simgeler tasarrufu için * Format desteği (. ICO. BMP. JPG. GIF. PNG. PCX. TGA. TIFF). Windows Clipboard .* için * Destek kopya simgesi minimize edilebilir veya simgeler için diskler taranırken dur. ..* Destek renk tarafından büyüklüğüne göre İsme göre * Destek Filtre simgesini, kendi simgesini koleksiyonu kurtarmak, diğer .* Destek multiselect paylaşabilirsiniz .* Destek görünümü simgeler ve subicon (ler) kurtarmak .* Destek pencere durumu, arama kaydetme seçenek .* Destek tüm simgeler kaydetmek, bir defada bir konuma seçilen tüm simgeler, iki seçenek kaydetmek ekledi: seçim üzerine yaz, Otomatik yeniden adlandırma .* Destek dilli arayüz .* Destek simgeleri * Destek simgeleri yinelenen sil

Icon Searcher 3 Simgeler ve Cursors yazılım SoftPlus tarafından geliştirilmiştir. Bu simge ve imleçler yazılım lisansı shareware, fiyatı 29,95 $ olan, indirmek ve bir kayıt ya da lisans satın almadan önce ücretsiz bir deneme olsun ücretsiz yapabilirsiniz. Bu simge ve imleçler yazılım Icon Searcher için warez sürüm, crack, seri numaraları, kayıt kodları, korsan anahtarı kullanmayın. Eğer Icon Searcher tam ve sınırsız sürümünü almak istiyorsanız, orijinal yayımcısı SoftPlus dan satın almalısınız.

Dosya Boyutu: 3.19MB Lisans: Bedava
Related: Searcher Icon - Icon Searcher - Icon Searcher Ve Cacher - Dll Icon - Dll Simge Designer - Xp Style Icon - Exe Icon - Style Xp Icon Set - Style Xp İkon Paketleri - Exe Icon Designer
Platform: Windows2000, Win95, Win98, WinME, WinNT 3.x, winnt 4.x, 2000, 95/98, NT
Indirmeler: 18 Kategori: Masaüstü \ Simgeler ve Cursors
İndirmek için tıklayın
Kayıtlı

trk341

#42 * Şubat 01, 2011, 12:15:41 ÖS


İndiremiyeceğiniz ama inceleyebileceğiniz icon'lar.


Kayıtlı

trk341

#43 * Şubat 01, 2011, 12:16:11 ÖS
Kolay gelsin size inşallah yardımcı olabilmişimdir.
Kayıtlı

Uruhara

#44 * Kasım 23, 2013, 15:06:22 ÖS
Güzel paylaşım, çoğu arkadaşın işine yarıyacaktır.
Kayıtlı