UzmanWeb.Net Forum

Webmasterlar İçin 40 Tane Ücretsiz Icon (İkon) Kaynağı Site Adresi (Okunma sayısı 6631 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

AdmiN

* Temmuz 16, 2008, 13:54:32 ÖS
Bir çok webmaster, internette web 2.0 için icon arayışındadır.  speckyboy sitesi bu konuda güzel bir araştırma yapmış ve 40 tane ikon kaynağı siteyi bir araya toplamış.

1. Fam Fam Fam (www.famfamfam.com/lab/icons/)


2. Brand Spanking New (www.brandspankingnew.net/archive/2006/12/hohoho.htm)


3. Pinvoke (www.pinvoke.com/)


4. Sweetie (www.sweetie.sublink.ca/)


5. Random Jabber (www.randomjabber.com)


6. İki Tonlu İkonlar (www.2pt3.com/news/twotone-icons-for-free/)


7. Exploding Boy (http://www.exploding-boy.com)


8. Strawbee (www.strawbee.com)


9. kurumizawa (http://kurumizawa.deviantart.com)


10. N Design (www.ndesign-studio.com)



11. Gri Tonlu İconlar (www.e-lusion.com/design/greyscale/)


12. Minimal Iconlar 1.8.6 (http://sryo.deviantart.com)


13. ASP NET Icons (www.aspneticons.com/)


14. BS-Markup (www.bs-markup.de/iconsets)


15.Fast Icons (www.fasticon.com/freeware/


16. Glyph Lab (www.glyphlab.com/)

17. Graphic Push (www.graphicpush.com/icons)


18. Pixeley (http://www.websiteicons.net/)


ve devamı…
16 Spheres Icons (http://mouserunner.com/Spheres_ColoCons1_Free_Icons.html)
17. Gorts Icons (http://www.forrestwalter.com/icons/
18. Bitcons (http://somerandomdude.net/srd-projects/bitcons/)
19. Beauticons (http://www.beauticons.com.ar/icons.html)
20. Icon Kits (http://iconkits.com/signup/)
21. Yellow Icons (http://yellowicon.com/downloads/)
22. Studio Twenty Eight (http://www.studiotwentyeight.com/icons.htm)
23. Vista Icons (Vista Icons)
24. Icon Base (http://www.iconbase.com/)
25. Website Icons (http://www.websiteicons.net/index.php?p=icons&id=1)
26. Feed Icons (http://www.feedicons.com/)
27. Ganato Free Icons (http://www.ganato.com/free_icons/free_icons.php)
28. Free Icons Web (http://www.freeiconsweb.com/gif_icons.htm)
29. Icon Shock (http://www.clickfire.com/content/graphics/favicons/)
29. Clickfire Favicons (http://www.iconshock.com/)
30. Damien G Icons (http://damieng.com/creative/icons)
31. Icon Bulk (http://www.iconbulk.com/)
32. Icon Shock (http://www.iconshock.com/)
33. Marvilla (http://www.marvilla.us/)
34. Icon Shock (http://www.iconshock.com/)
35. Top Icons (http://www.topicons.com/)
36. Icons Online (http://www.icons-online.com/)
Icon Arama Motorları
37. Iconfinder (http://www.iconfinder.net/)
38. Iconlet (http://www.iconlet.com/)
39. SearchIcon (http://www.searchicon.net)
40. Icon DB (http://www.challenger.se/)

Kaynak
Kayıtlı

burajan

#1 * Temmuz 16, 2008, 13:57:57 ÖS
Devamlı olarak bu sitelere benzer siteleri takip ediyorum. İçinde bilgim adreslerde var. Genel olarak çok işinize yarayabiliyor. Ama şuana kadar bu ikonlarla herhangi bir aktif kullanmaya geçmedim.
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

jarni

#2 * Temmuz 16, 2008, 13:59:32 ÖS
Bence geçmelisin burak site için icon lazım olduğunda gerçekten faydalılar ki ben bu sitelerden derlediklerimle *.png olarak siteme yerleştiriyorm faydası bol:)
Kayıtlı

AdmiN

#3 * Temmuz 16, 2008, 20:01:20 ÖS
Bende de 2 GB'tan fazla ikon arşivi var.İşim olunca hepsini kullanıyorum.
Kayıtlı

stajer_yesim

#4 * Eylül 12, 2008, 14:09:54 ÖS
çoookkk mersii :D
Kayıtlı

elfay

#5 * Mayıs 20, 2009, 12:22:06 ÖS
süper çok saol :)
Kayıtlı

WhisperSuLtaN

#6 * Temmuz 07, 2010, 09:43:01 ÖÖ
tamda sitemdeki iconlari değiştirmek istediğim an , karşıma çıktı konu , tşk ederimmm :)
Kayıtlı

_TheBoss

#7 * Temmuz 07, 2010, 09:56:24 ÖÖ
harikalar teşekkurler puan verdım ;) ileride sitemde kullanacağım bunları ;)
Kayıtlı