UzmanWeb.Net Forum

28 Online Fotoğraf Düzenleme Websiteleri (Okunma sayısı 10943 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burajan

* Mart 18, 2010, 23:32:39 ÖS
BeFunky

BeFunky Fotoğraf Efektleri günlük kolaylıkla fotografik herhangi bir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan, dijital fotoğraf zengin ve sanatsal sonuçlar oluşturmanıza olanak sağlar. Bu "tek tıkla" fotoğraf efekti seçenekleri zahmetsizce ve her etki istenilen sonuç elde seçenek basit ayarlamalar yapmak için gelir.

FunPhotoBox

FunPhotoBox site sizi fotoğraflardan komik resimler oluşturabilirsiniz bir yerdir. FunPhotoBox ücretsiz fotoğraf düzenleme çevrimiçi hizmettir. FunPhotoBox fotoğraflarınıza özel efektler eklemenize izin verir.

Imagic Photo Enhancer

Imagic Fotoğraf Artırıcı bir anında zengin, parlak, güzel resimler halinde resimler dönüştüren dijital fotoğraf geliştirme yazılımı kullanımı kolaydır. Bizim fotoğraf enhancer ilham ve gelişmiş bir şey yapmak .. Resimlerinizi hızlı, ekonomik ve kolayca en iyi mutlak .. görünmesi için.

Şimdi tüm resimleri fantezi, pahalı stüdyo ekipmanı için gereklidir. Imagic Fotoğraf olmadan profesyonel bir dokunuş verebilir büyük ölçüde kalite ve görüntülerin görsel çekiciliği artırır.

PicArtia

Fotoğraf mozaik Online ve ücretsiz oluşturun! 3 kolay adımda bir kolaj güçlü fotoğraf makinesi. Az 2 dakika içinde fotoğraf montage!

Photo505

Dev fotoğraf koleksiyonu, size uzunca bir süre meşgul edecek şablonlar.

Loonapix

Birkaç deyişle - Loonapix hayatını güzelleştirmek için gidiyor. Daha birçok fotoğraf şablonları.

Funny Photo

Daha fazla fotoğraf şablonları - sadece fotoğraf yüklemek ve kullanılabilir bir komik efekt seçin!

Dumpr

Olmamakla birlikte tüm şablonları, hala orada seçim için yeterli ücretsizdir.

WriteonIt

Burada kolayca siz ve arkadaşlarınız için sahte fotoğraflar, başlıklar ve sahte dergi (Kablolu, Playboy, Playgirl, Seksi, Zaman) ve diğer komik şakalar oluşturabilirsiniz.

MagMyPic

Henüz seçim için 30 farklı dergi bulunmaktadır. Bunların hiçbirini seçebilir ve yapmak etkileyici, benzersiz kolaylıkla özel sahte dergi ve kendi resmi - bu kadar basit!Listenin devamı için burayı tıklayın
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr

umutuzman06

#1 * Ağustos 18, 2011, 23:49:34 ÖS
 ;D çok güzel paylaşım teşekkür ederim  :"6 :"5 :"5 :"5
Kayıtlı

MockingJay

#2 * Şubat 12, 2013, 21:59:24 ÖS
Güzel paylaşım teşekkürler
Kayıtlı