UzmanWeb.Net Forum

Maxthon İnternet Tarayıcısı (3.0.24.1000) İndir - (Kişisel Yorum) (Okunma sayısı 2105 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burajan

* Mayıs 21, 2011, 22:32:47 ÖS
Maxthon internet tarayıcısını ilk çıktığı zamanlarda bir süre kullanmıştım. Çok güzel tarayıcılardan birisiydi. Özellikle internet explorer yazılımına birçok özellik getiren bir tarayıcıydı. Şimdi ise 3.0 sürümü çıkmış. Ara sıra kontrol ediyordum bu sürüm betaydı ama şimdi kararlı olarak yayınlanmış.İlk önce çift tarayıcı motoru kullanılmakta, bir diğer ifadeyle Chrome - Safari veya IE tarayıcı motorlarına sahip. Böyle daha bir kullanışlı olmuş ve hız konusunda iyice kendini geliştirmiş.

Görünüm olarak diğer tarayıcıların görünümlerine benzetebiliyorsunuz. Seçtiğiniz kabuğa göre eski tarayıcınıza görünüm açısından kavuşabilirsiniz.

Kısayollar ile; çevrimiçi not sayesinde notlarınızı hemen oluşturabiliyorsunuz. Sayfayı veya herhangi bir metni hemen dil çevirisi yapabiliyorsunuz. Bir sayfanın tam ekran veya seçilmiş ekran olarak görüntüsünü kaydedebiliyorsunuz. Dosya koklayıcı sayesinde de sayfadaki tüm dosyaları görebiliyor ve toplu olarak indirebiliyorsunuz.

Sade bir görünüme sahip, seçenekler bölümü gayet kullanışlı.

http://www.maxthon.com adresinden veya buraya tıklayarak son sürümünü indirebilirsiniz.

Not: Eğerki tarayıcınızı %100 Türkçe kullanamıyorsanız http://translate3.maxthon.cz/ adresinden veya buradan güncel %100 Türkçe dil dosyasını indirebilirsiniz.
Kayıtlı
Kişisel İnternet Sitem => http://www.buraksimsek.com.tr