Haberler

Konami'nin futbol sever oyunculara armağanı Pro Evolution Soccer'ın yeni versiyonu satışa sunuldu. Biz de enine boyuna detaylı bir inceleme hazırladık.


Konami'nin yıldızı sahalara indi! Pro Evolution Soccer (PES) ailesinin en yeni üyesi, bir dizi geliştirmeye tabi tutularak satışa sunuldu. FIFA 11'den kısa bir süre sonra raflarda yer bulan Pro Evolution Soccer 2011, büyük beklentilerle oyuncuların beğenisine sunuldu.

 

 

Bilindiği üzere bizim için serinin yeni oyununun en önemli özelliği, dilleri arasına Türkçe'nin de girmiş olması! Konami, Türkiye'de büyük ilgi gören PES 2011'in tüm metinlerini Türkçe olarak piyasaya sürdü.

 

 

Oyun açılırken ekrana gelen ayarlara dikkat edin. Zira bazılarının geri dönüşü biraz meşakkatli. Başlangıçta futbolcu isimlerini kaldırırsanız, bir daha o ayara geri dönemiyorsunuz. Tekrar o ayara ulaşmak için My Documents (Documents - Belgelerim) klasörünüz içindeki Konami\Pro Evolution Soccer 2011\Save'in içinde Option.bin dosyasını silmeniz gerekiyor. Eğer konsolda oynuyorsanız, yine kayıtlarınızı silmeniz şart.

Haberin devamı için tıklayın >>

Yorumlar   

0 #1 Burak Şimşek 16-10-2010 15:16
Detayları okudum da güzel ve detaylı bir çalışma yapmışlar. Tebrikler.
Alıntı