Haberler

Apple iPhone 4, HTC Desire HD, Nokia N8 ve Samsung Galaxy S'in ekranlarından en kalitelisi hangisi? Son dönemin en popüler akıllı telefonlarının ekranlarını sizler için karşılaştırdık.

Piyasadaki akıllı telefonların çok sayıda faydalı özellikleri var. Bu cihazlar hem yazılım hem de donanım açısından birbirleriyle kıyasıya bir rekabet içerisinde.

Akıllı telefonları birçok açıdan karşılaştırabilmek mümkün. İnsanların bir akıllı telefonu tercih etmeden önce en çok dikkat ettiği şeylerden biri ise ekranın görüntü kalitesi. Telefonların ekranlarının birbirlerine göre artı ve eksileri bulunuyor. (HTC Desire HD İnceleme)

Ekran Kalitesi Önemli

Sadece bir telefon olmaktan çok uzak olan akıllı telefonlarda video izlemek, fotoğraf galerilerine bakmak ve internete girmek gibi şeyler yapılabildiği için ekranın görüntü kalitesi büyük önem kazanıyor. (Nokia N8 İnceleme)

Bizler de son dönemin en popüler akıllı telefonlarını bu açıdan mercek altına aldık. Apple iPhone 4, HTC Desire HD, Nokia N8 ve Samsung Galaxy S'in ekran kalitelerini karşılaştırdık.

Sonucun ne olduğunu aşağıdaki videoda kendi gözlerinizle görebilirsiniz.Shiftdelete.net