Haberler

Firefox, Chrome, Explorer, Safari ve Opera... Tüm bu tarayıcılarda, sosyal medya servislerini, yetenekli eklentiler sayesinde kolayca yönetmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, yazımıza buyurun.

Eğer sosyal medya servisleri müdavimlerindenseniz, zamanınızın çoğunu o tür sayfalarda geçiriyorsunuz. Yeni sekme açmak ızdırap, bilgilerinizi güncellemek için sürekli F5 tuşuna basıp durmak ayrı bir ızdırap.

Peki, tarayıcınızın uygun bir yerinde konumlanan, yetenekli bir eklentiyle Twitter, Facebook ve nice servisten veri almaya ne dersiniz?
Tüm Tarayıcılara Hükmedecek Eklentiler

Üstelik yalnızca günümüzün en yaygın tarayıcıları Google Chrome, Mozilla Firefox ve Internet Explorer'dan bahsetmiyoruz. Opera ve Safari gibi şahıslarına münhasır tarayıcılardan da söz ediyoruz. Solda sörf yaparken, sağda sosyal sohbetler etmek harika olmaz mı? Buna yardımcı olacak tüm araçlara yakından bakalım:

Yoono

Firefox'un en popüler eklentisi olsa da Chrome ve Explorer ile de uyum içerisinde çalışabiliyor. Yoono, tüm tanıdık sosyal medya servislerini bir sayfada toplayıp, tarayıcınıza entegre ediyor. Twitter ve Live Messenger profillerinizi ona tanıtabiliyor ve Facebook'tan sürekli güncelleme alabiliyorsunuz. Yoono ve sosyal medya servisleri yapışık ikiz gibiler.
Yanoo Firefox eklentisini bu bağlantıdan, Chrome eklentisini bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın >>