Haberler

Türkiye'nin en büyük bilişim etkinliklerinden olan ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '11, 3-5 Ekim'de İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenleniyor. Etkinliğe 23 ülkeden 4 bini aşkın profesyonel katılıyor.

23 ülkeden 244 konuşmacı ve yine 23 ülkeden 4 bini aşkın bilişim profesyonelini bir araya getirecek olan etkinliğe dünyaca ünlü kriz kahini, ekonomi uzmanı John Perkins ve Y Kuşağı Uzmanı Michael MvQueen konuşmacı olarak katılacak.2000 yılından bu yana Bilişim Zirvesi adıyla yapılan etkinlik bu yıldan itibaren Vodafone'un ana sponsorluğunda ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '11 ismiyle düzenlenecek. 

Etkinlikle ilgili olarak bugün İstanbul'da düzenlenen basın toplantısına katılan ve aralarında Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, TBD Başkanı Turhan Menteş, TBV Başkanı Bülent Gönç, TEDER Başkanı Serhat Özeren, TESİD Başkanı Müjdat Altay, TÜBİSAD Başkan Yardımcısı Levent Kızıltan, TÜTED Başkanı Adil Zafer Müftüoğlu, TÜBİDER Başkanı Erkin Fındık ve YASAD Başkanı Şerif Beykoz'un bulunduğu sektör temsilcileri etkinliğe tam destek verdiklerini açıkladılar.

ICT Summit Eurasia - Bilişim Zirvesi '11 etkinliği kapsamında çeşitli konferanslar gerçekleştirilecek. Bunlar arasında Bölgesel İş Fırsatları, E-ticaret, Sınırsız İletişim, Sosyal Medya, Sınırsız Oyun, m-Sağlık / Tele Sağlık, Mobilişim, Bölgesel Finans Çözümleri ve Kaspersky Lab IT Security Day konferansları bulunuyor.

Shiftdelete.net