Haberler

Facebook ile ilgili taptaze bilgiler gün yüzüne çıkıyor. Az önce duyurduğumuz Facebook'un yeni arayüzünü merak mı ediyorsunuz? İşte karşınızda Timeline!
Profil Resmi

Bu devasa profil fotoğrafı artık tamamen sizi yansıtacak bir yapıda olacak. Buraya kendinizi en iyi şekilde ifade ettiğinizi düşündüğünüz bir fotoğrafınızı koyabilirsiniz. Bu bölüm ayrıca, profilinizi ziyaret eden kişilerin göreceği ilk yer.

Hikayeleriniz

En önemli gönderilerinizi, fotoğraflarınızı ve katıldığınız etkinlikleri timeline'ınızdan paylaşın. Başlangıçtan bugüne kendinizi ve yaptıklarınızı tanıtabileceğiniz bölüm, işte burası.

 

Yeni Harita

Facebook Yerler modülünü kullanan yeni harita ile bugüne kadar bulunduğunuz yerleri işaretleyebiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz doğduğunuz yeri de haritada belirtmeniz mümkün.

Uygulamalarınız

En sevdiğiniz filmlerin en sevdiğiniz replikleri, dinlediğiniz şarkılarınız, sevdiğiniz etkinlikleriniz, eğlenceli vakitler geçirdiğiniz oyunlarınız ve daha pek çok uygulama sayesinde nasıl bir kişiliğe sahip olduğunuzu da başkalarına gösterebilirsiniz. Ayrıca yepyeni uygulamalar da Facebook kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

 

Konu hakkında daha fazla için tıklayın >>

Shiftdelete.net