Haberler

Sony, geçtiğimiz Ağustos ayında müzikseverlere birbirinden şık ve renkli mp4 çalarları tanıttı. A, E ve W serisi bu Walkman'ler, üstün ses kalitesi, güçlü bas ve uzun pil ömrü vaad ediyor.

Her biri yeni tasarım özellikleri sunan yeni Walkman A860 ve E460 serileri, daha uzun dinleme sağlamak üzere cömert pil ömrü de sunuyor. İki yeni serinin de yanında, müzik, video ve fotoğraf dosyalarının Windows Explorer veya iTunes’dan rahatlıkla sürüklenip bırakılmasını sağlayan MediaGo yazılımı da geliyor.

Sony’ye özgü Clear Audio Technologies, üstün ses kalitesi sağlıyor. Müzik parçalarınızı otomatik olarak farklı kanallar altında sınıflandıran SensMe ile farklı konulu müzik kanalları yaratmak da çocuk oyuncağı haline geliyor. Yeni modellerin paylaştığı diğer eğlenceli özellikler arasında Karaoke Modu, senkronize şarkı sözü gösterme ve yabancı dil öğrenme fonksiyonları da bulunuyor.

Walkman NWZ-A860

Üstün sesi yeni doruklara çıkartan mükemmel Walkman A860, 5 Clear Audio Technologies ile yüklü geliyor. Sony’nin geliştirdiği yeni kuşak S-Master MX dijital amplifikatör teknolojisi, parazit düzeyleri ile bozulmaları daha da azaltarak en sevdiğiniz melodileri hiç olmadığı kadar berrak bir sesle dinlemenize imkan veriyor.

Cömert bir alana sahip 2.8 inçlik LCD dokunmatik ekran, fotoğraf, video ve albüm kapaklarınızı en mükemmel şekilde görüntüleyebilmenizi sağlıyor. Sezgisel yeni ara yüzü ile büyük ve parlak ekran kişisel içerik koleksiyonunuzda parmak uçlarınızda gezinmeyi daha da keyifli bir deneyim haline getiriyor.

Walkman NWZ-E460

Video özellikli Walkman dünyasına renkli bir giriş yapmanızı sağlayacak NWZ-E460 serisinin sunduğu ses de en az görünümü kadar güzel.

Yeni EX kulaklıkların yanı sıra Clear Audio Technologies (Clear Bass, Clear Stereo ve sıkıştırılmış ses dosyalarının kalitesini geliştirmek üzere DSEE (Digital Sound Enhancement Engine)) ile yüksek kaliteli Walkman sesini garantiliyor. 50 saat dinleme 6 / 10 saat video 7 saat izleme imkanı sunan cömert pil ömrü, uzun uçuşlarda, her gün ev ile iş arasında gidip gelirken veya yapacağınız hafta sonu kaçamaklarında ihtiyacınız olan dayanıklılığı sağlıyor.

Walkman NWZ-W260

Bir önceki modelden yüzde 25 daha hafif olmanın yanı sıra daha da rahat takılabilen Walkman NWZ-W260 serisi, spor ve aktif yaşam tarzı için mükemmel bir seçenek sunuyor. İster spor salonunda, isterseniz de koşarken takabilirsiniz.

Cihazla birlikte gelen içerik transferi yazılımı, dosyaların bilgisayarınızdan veya iTunes kütüphanenizden sürüklenip bırakılabilmesini daha da kolaylaştırıyor.

Hızlı şarj, üç dakikalık şarj ile 60 dakikalık dinleme süresi kazandıracak kadar enerji depolamasını sağlarken, tam şarj edilmiş pil ise, en uzun egzersiz için dahi fazlasıyla yetecek, 8 saatlik kesintisiz müzik dinleme imkanını sunuyor.

Zappin müzik arama teknolojisi, menüler veya müzik listelerinde dikkat isteyen aramalar olmaksızın, her bir şarkının kısa bir parçasını çalarak tüm müzik dosyalarınızı hızlıca gözden geçirmenize olanak tanıyor.

Shiftdelete.net