Haberler

Yeni Dropbox, çok önemli güncellemelerle geliyor. Özellikle Android kullanıcıların kafasındaki gelişmeleri tek tek gerçekleştirmişler. Uygulamayı haberimizden indirebilirsiniz.

En çok kullanılan bulut depolama yazılımlarından biri olan Dropbox, Android başta olmak üzere çoğu akıllı telefona ücretsiz yazılımlarını sunuyor. Bilgisayarlar ve telefonlarınızdaki verileri bir arada toplamanızı sağlayan Dropbox, Android için çıkan son sürümü ile Android severleri mest edecek gibi.

Android kullanan Google+ kullananların da bildiği gibi bazı yazılımlar Android galerinizdeki fotoğrafları alıp yedekleyebiliyor. Dropbox'da artık çektiğimiz fotoğrafları ve videoları otomatik olarak alacak.

Yaptığımız ayara göre sadece Wi-Fi bağlantısında ya da Veri bağlantısında dosyaları çekebilecek olan program, çektiğiniz fotoğraf ve videoların kaybolmamasını sağlayacak. Fotoğraf yüklemek için 3GB'a çıkarılan alan, pek çok video ve fotoğrafa ev sahipliği yapacak gibi görünüyor.

Ayrıca çeşitli performans iyileştirmeleri alan Android için Dropbox 2.1'in, güvenlik sistemi de arttırılmış. Android güvenli hesap yöneticisinde hesap bilgilerini depolayan Dropbox, SD karta kurulum izni vermeyerek, bu yetkilerin dışına çıkmayı zorlaştırmayı hedefliyor.

Dropbox v2.1'i indirmek için aşağıdaki QR kodu kullanabilirsiniz. Ya da buradaki Android Market WEB linkini kullanabilirsiniz.

Shiftdelete.net