Haberler

Sabit fiyata sınırsız internet arayanlar için efsane CepNet geri döndü! Yeni Aylık CepNet paketileri ilk 3 ay %50 indirimli. 7 TL’den başlayan sabit fiyatlarla cepten internete SINIRSIZCA bağlanın!

Kota aşım derdine son!

Tarifeyi aşıp fazladan para ödemeye son!

Şimdi yeni CepNet paketleri ile özgürce sosyal medyada takılın, check-in yapıp gezdiğiniz yerleri paylaşın, video izleyin, istediğiniz bilgilere hemen ulaşın.

Mevcut Kampanyalı Süper İnternet paketi olan aboneler ile kampanyalı 100 MB ,250 MB ve 500 MB lık internet paketlerinden daha önce yararlanmış aboneler Cepnet ilk 3 ay %50 indirimli kampanyasından yararlanamazlar.

Yeni Aylık Cepnet Paketleri

Aylık Cepnet - 250 paketinin fiyatı 17 TL, ilk 3 Ay 7 TL (ABONE CEPNET250 yazıp 3636'ya mesaj gönderebilirsiniz)

Aylık Cepnet - 500 paketinin fiyatı 19 TL, ilk 3 ay 9,5 TL (ABONE CEPNET500 yazıp 3636'ya mesaj gönderebilirsiniz)

Aylık Cepnet Paketleri ile ilgili bilmeniz gerekenler

  • Aylık Cepnet 250 MB tarifesi Aylık 14 TL karşılığında limitsiz data kullanımı sağlar ve ilgili pakette adil kullanım hakkı 250 MB tır. Adil kullanım miktarına ulaşılması durumunda kullanım dönemi sonuna kadar bağlantı hızı 96 kbps’ye düşer ve bu hız ile internet bağlantısı devam eder.
  • Aylık Cepnet 500 MB tarifesi Aylık 19 TL karşılığında limitsiz data kullanımı sağlar ve ilgili pakette adil kullanım hakkı 500 MB tır. Adil kullanım miktarına ulaşılması durumunda kullanım dönemi sonuna kadar bağlantı hızı 96 kbps’ye düşer ve bu hız ile internet bağlantısı devam eder.
  • Aylık Cepnet 250 MB tarifesinden Vodafone Hesabını Bilen Tarifesinde (Hibrit) bulunan aboneler yararlanamaz.
  • Aylık Cepnet 500 MB tarifesinden Vodafone Hesabını Bilen Tarifesinde (Hibrit) bulunan aboneler yararlanamaz.

Detaylı bilgiye ulaşmak için Vodafone'u ziyaret edebilirsiniz.