Haberler

Facebook Gönderilerinizi ZamanlayınSosyal medyada paylaştıklarınızı zaman ayarlı hale getirmek ister misiniz? Friendplan ile siz pc başında değilken de ayarladığınız gönderileri profilinzde paylaşabilirsiniz.Facebook'un hayatımıza ne derecede girdiğini söylememize gerek yok sanırım. Artık yaptığımız tüm şeyleri sosyal medyadan paylaşıyor, arkadaşlarımızın da görmesini sağlıyoruz.
Ancak bazı durumlarda yaptığımız etkinlik sırasında gönderi yapmayı unutuyoruz, ya da şu saatte şunu yazıp arkadaşlarımla paylaşayım diyoruz fakat o an yapmayında yine unutuyoruz. Bunun önüne geçmek için Facebook'a planlı bir şekilde gönderi yapmanızı sağlayan Friendplan sitesini kullanabilirsiniz.

Siteye Facebook hesabınızla giriş yaptıktan sonra gönderi kısmına ileri tarihte yazmayı planladığımız gönderiyi yazıyoruz. Örneğin "şu an futbol oynuyor" ya da "Sinemada Batman'i izliyor" yazarak o etkinliğin saatine ayarlarsak, gönderi tam istediğimiz saatte yayımlanacak ve arkadaşlarımız da anlık olarak yorum yapabilecek.
Aklınıza güzel sözler geldiğinde ya da sayfanızdan periyodik olarak gönderiler paylaşıyorsanız bu sistemin işinize oldukça yarayabileceğini söyleyebiliriz.
Fotoğraf eklemek de mümkün
Gönderi ayarlarına herkese açık olup olmayacağını, göndereceğimiz konum bilgisini ayarlayabilir istersek fotoğraf yükleyerek bu fotoğrafı da zaman ayarlı paylaşabiliriz.
Yaklaşık bir senedir hizmet veren site yenilenen tasarımıyla birlikte çevrede ya da dünyada aynı etkinlikleri yapan kullanıcıları da bulabiliyor.

Siteye gitmek için buraya tıklayın

 

Shiftdelete.net