Haberler

LG'nin yeni amiral gemisi Optimus G2'nin merakla beklenen ekran boyutu ve diğer donanımsal özellikleriyle beraber, görselleri basına sızdırıldı.
Güney Kore'nin teknoloji devlerinden LG, akıllı telefon dünyasında rakibi Samsung ile mücadeleyi son bir senede üst seviyeye taşıdı. Pek çok atak yapan Koreli firma, satışlarını büyük ölçüde artırdı.

Nexus 4'ü üretme hakkını almada en büyük pay sahibi olduğu LG Optimus G modelinin yeni sürümü olacak olan Optimus G2, merakla beklenen cihazlar arasındaki yerini alıyor.Qualcomm'un Snapdragon 800 işlemcisini kullanacak olan LG Optimus G2, 2 GB büyüklüğünde LPDDR3 RAM ile gelecek. Son çıkan dedikodulara göre 5.2 inç büyüklüğünde Full HD IPS ekran ile beraber geliyor. İnç başına 423 piksel sunan ekran, renk kalitesi olarak pek çok markanın çözümünü geride bırakacak gibi duruyor.Yenilenen ve optik imaj sabitleyicisinin entegre edildiği 13 Megapiksellik kameranın kullanıldığı LG Optimus G2, arka tarafında fiziksel tuşlara sahip olacak. Kamera ile iligli ayarları yapabileceğimiz bu tuşlar, kullanıcılara ilginç bir deneyim vaad ediyor. LG Optimus G2'nin yaz sonlarına doğru ya da önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor.

Shiftdelete.net