Haberler

LG ve Google işbirliği ile üretilen Nexus 5'in dış görünümünde küçük değişiklikler yapıldı. LG Nexus 5'in makyajlanmış yeni halini merak ediyorsanız haberimize göz atmalısınız.LG ve Google işbirliğinin yeni meyvesi olan Nexus 5, uygun fiyatı ve sunmuş olduğu donanım özellikleri ile büyük beğeni toplamıştı. Snapdragon 800 işlemci ve 2 GB Ram ile güçlü bir donanıma sahip olan Nexus 5, Android güncellemelerini hemen almasıyla da kullanıcıların daha çok tercih ettiği bir telefon olmuştu.
4.95 inç Full HD bir ekrana sahip olan LG Nexus 5, keskin hatlara sahip olan tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlıyordu. Ancak Kullanıcıların büyük bir bölümü tasarımdan dolayı telefonun mono ses çıkışından sesin cızırtılı olarak çıktığı için şikayetçi olmuştu. Bugün LG'nin bu şikayetleri değerlendirdiği ve Nexus 5'in tasarımının sürpriz bir şekilde makyajlandığı ortaya çıktı.
Ses çıkış ızgaraları ve ses düğmeleri makyajlandı!
LG, bu sorunu çözebilmek için telefonun ses çıkışındaki ızgaraları biraz daha büyüttü ve ses açma/kısma düğmelerini daha sert bir malzemeden üretmeye başladı. Geçtiğimiz yıl da Nexus 4'ün kasasında değişiklik yapan LG, yine 2.parti cihazlarında makyajlama işlemini gerçekleştirmiş oldu.

Bu durumun firmanın ön sipariş veya ilk gün satış rakamlarını olumsuz olarak etkileyebileceğini düşünüyoruz. Çünkü ilk parti cihazları satın alan kullanıcılar, LG'nin ikinci parti cihazlarında makyajlama yaptığı için satın alma işlemlerini biraz erteleyebilir.

Shiftdelete.net