En hesaplı 3G hangisi?


İşte tüm operatörlerin fiyat listesi ve 3G paketleri;

VODAFONE

Abonelerin, 1 GB'lık internet paketinden 30 liraya veya 175 kontöre faydalanabilecekler. 3 GB'lık internet paketini ise faturalı hat sahibi aboneler aylık 50 liraya kullanabilecek.

3 GB'LIK PAKET 5 GB'LIK HİZMET VERECEK

5 Ağustos itibariyle 50 liraya 3 GB'lık internet kullanımı sunan internet paketi, 45 liraya 5 GB kullanım olanağı sağlayacak.

Standart tarifede günlük ücretlendirme, kullanım miktarı ne olursa olsun 5 lira/35 kontörü aşmayacak.

5 LİRA KARŞILIĞINDA GÜNLÜK LİMİTSİZ PAKET

Aboneler, standart tarifedeki bu limitsiz kullanım olanağına ek olarak, yine 5 lira/35 kontör karşılığında Günlük Limitsiz pakete kayıt olabilecek ve 7.2 Mbps hızında istedikleri her yerden internete sınırsız erişim sağlayabilecek.

Düzenli internet kullanıcıları için sunulan aylık 250 MB'lik paket ise 10 lira/70 kontörden fiyatlandırılacak. Internet paketinin limiti aşıldığında her 100 MB'lık internet kullanımı 5 lira ile ücretlendirilecek. Yine Fatura Stop özelliğiyle aboneler aylık paket ücreti de dahil toplam 100 liralık ya da 700 kontörlük harcamaya ulaştıklarında o ay için başka herhangi bir ücret talep edilmeyecek.

GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMADA İLAVE ÜCRET YOK

Vodafone diğer operatörler gibi 3G hizmetlerinde görüntülü konuşmalar için ilave ücret almayacak.

Yurt dışı görüşmelerinde ise “Tek Dünya” ve “Dünya Küçük” gibi seçenekler dahil olmak üzere mevcut tüm tarifelerin görüntülü konuşma için de kullanılıyor olacak. Vodafone Mobil TV servisinde tüm paketlerin, ilk kez abone olanlara 1 ay boyunca ücretsiz olacağı kaydedildi.

Yorum ekle