Haberler

ASUS, yeni nesil Intel işlemcilerine ve USB 3.0 teknolojisine sahip olan N Serisi dizüstü bilgisayarları kullanıcılarının beğenisine sundu.

Yeni Intel Core işlemcisi ile güçlendirilen bu dizüstü bilgisayarlar, en iyi taşınabilir multimedya deneyimini, konforunu ve stilini sunuyorlar. Yeni N serisi, USB 2.0 bağlantısı ile karşılaştırıldığında 10 kat daha hızlı veri transferini sağlayan USB 3.0 bağlantı seçeneği sunuyor. 

Her zaman ve her ortamda en mükemmel ses deneyimini sunmak için SonicMaster ses teknolojisine sahip olan N Serisi, Video Magic teknolojisi sayesinde de yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi elde etmek için DVD çözünürlüğünü 1080p oranına çıkartıyor.

ASUS N Serisi görüntülerin renk ve parlaklığını doğallaştıran, 1080p oranında yüksek çözünürlük sunan Video Magic donanımı ile donatılmıştır.


Yeni ASUS N Serisi tamamıyla multimedya tutkunları için tasarlanmıştır. Yeni Intel Core i3 (2.26 GHz), i5 (2.4 GHz) ve i7 (1.6 GHz) işlemcilerle güçlendirilen ASUS N Serisi USB 2.0 bağlantısı ile karşılaştırıldığında saniye başına 5GB oranında 10 kat daha hızlı veri transferi sağlayan USB 3.0 bağlantı seçeneğine sahiptir.

ASUS N Serisi'nin diğer bir önemli özelliği de; SonicMaster ses teknolojisi. ASUS'un Araştırma ve geliştirme ekibi tarafından geliştirilen SonicMaster ses teknolojisi; ses dengesini, dinamik ses aralığını ayarlarken aynı zamanda çevre gürültü koşullarını ve bozukluklarını minimuma indirerek ses kalitesini maksimuma ulaştırır.

Bu çözümler kullanıcıların multimedya hayatına mükemmel ses kalitesini vermek için kombine edilmiştir.

Kaynak:shiftdelete.net