Haberler

Alman antivirüs yazılımı firması Avira, popüler antivirüs yazılımı AntiVir'in 10. versiyonunu bugün itibariyle yayınladı. Avira AntiVir 10 kullanıcıya neler vadediyor?


Alman yazılım firması Avira, dünyaca ünlü antivirüs yazılımı AntiVir'in yeni versiyonunu yayınladı. Avira AntiVir 10 olarak yayınlanan yazılım, kullanıcıya daha fazla seçenek sunuyor.

Yeni nesil zararlı yazılım önleyici AntiVir 10, işlevselliği ve kolay yönetimiyle ön plana çıkıyor. Bir önceki AntiVir kullanıcılarının bu versiyonda merakla beklediği ProActiv özelliği, davranış tabanlı bir modülden oluşuyor.

Ne var ki ProActiv özelliği AntiVir 10'un ücretsiz versiyonunda yer almıyor. Avira'nın açıklamasına göre yazılımın onarma modülünde de büyük değişiklikler yer alıyor. Ayrıca ebeveynler, çocuklarının internette ne kadar vakit geçireceğine AntiVir 10 ile karar verebiliyor.

http://www.av-test.org/ sitesindeki antivirüs testinden %98 alan Avira AntiVir 10, oldukça ses getireceğe benziyor.

shiftdelete.net

Yorumlar   

+1 #1 burajan 24-03-2010 16:33
Avira Antivir, kaliteli antivirüs programlarından birisidir. Bu yeni versiyonunda da güzel özellikler getirmiş. Hem ücretli hemde ücretsiz versiyonları sayesinde her kullanıcıya hitap edebiliyor. Böyle devam ederse en popüler antivirüs programlarından birisi olmaya devam edecektir. ;-)
Alıntı
0 #2 burajan 02-04-2010 10:58
Ücretsiz Avira Antivir antivirüs programının test ve değerlendirmesi için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.
http://www.uzmanweb.net/forum/ucretsiz_antivir_personal_10_testte-t11707.0.html
Alıntı