Haberler

Önemli verilerinizi depolamazsanız üzüleceğiniz kazalar yaşayabilirsiniz. Ancak, bu depoloma işlerini donanımsal yapmak pek güvenli değil. İşte ücretsiz depo siteleri.

İnsan elinden çıkan herşey gibi, bilgisayarlarda kusursuz değil. Sizin için hayati önem taşıyan verilen, ufak hatalar sonucu tamamen silinebilir. Şirketinizle ilgili tuttuğunuz veriler, eğer onları depolamazsanız bir kaza sonucu yok olabilir. İşte bu modern sorunlar, yedekleme sistemlerinin ortaya çıkmasına neden oldu.

İnternet veri depolamak için hızlı ve basit bir çözüm 

Şu anda, verilerinizi, DVD'lere yazdırabilirsiniz ya da donanımsal çözümlerden faydalanabilirsiniz. Ancak hiç bir donanım yüzde yüz güvenlik garantisi veremiyor. Bu yüzden, önemli verilerin yedeklemesinde asla, tek bir çözüme bağlı kalmayın. Size bu konuda yardımcı olmak için en iyi ücretsiz hizmet veren depolama sitelerini bir araya getirdik.

İşte acil durumlarda hayatınızı kurtaracak siteler.

SkyDrive

Microsoft'un bu hizmeti, Windows Live olarak başlamıştı. İlk başlarda ufak dosyalara kişisel alan oluşturmanıza izin veren bu sistem giderek gelişti ve şu anki halini aldı. SkyDrive'dan faydalanmak için Windows Live kullanıcı adınız olması yeterli.skydrive.windowslive.com

SkyDrive size 25 GB'lık bir depolama alanı veriyor. Ancak, sistem sizin ancak 50 MB'lık dosyalar yüklemenize izin veriyor. Yani 25 GB'lık bir dosyayı 50 MB'lara bölerek buraya upload edebiliyorsunuz.

Konunun devamı için tıklayın >>