Wordpress 3 Yayınlandıİnternetin başına gelen en güzel şeylerden biri olarak yorumlanan ve şu anda kullanıcı blog'ları dahil birçok internet sitesinin altyapısını oluşturan WordPress, içerik yönetim sisteminin yeni versiyonunu yayınladı! WordPress 3 "Thelonious" ismiyle yayınlanan yeni CMS, eski sürümde deneyimlenen açıkların hepsi düzeltilmiş.

WordPress'in resmi blog'unda açıklanan yeni versiyonda, eski versiyona göre düzeltilen açıklar ve eklenen özellikler dahil, toplam 1217 adet farklılık içeriyor! Arabirim de bir hayli hafifletilmiş. Yeni versiyon WordPress'i bilgisayarınıza indirerek sitenize uygulayabilir ya da mevcut sürümden yükseltme yapabilirsiniz. 
Shiftdelete.net

Yorumlar   

0 #1 burajan-Burak 19-06-2010 07:39
WordPress kaliteli içerik yönetim sistemlerinden birisidir. Ayrıca kolay kurulumu ve kullanımıyla dikkat çekmektedir. İçerik yönetim sistemi arayıpta bunu denemeyenler bence en azından denemeliler.
Alıntı
+1 #2 Adem TÜRK 20-06-2010 04:25
Wordpress'in gelişimi öyle hızlı artıyor ki, eskiden sadece blog kurmak için kulanılan script şimdilerde her türlü site kurmak için kullanılabiliyo r.
Alıntı

Yorum ekle