Haberler

Kurulum yok, uğraşmak yok: İşte her şeyi internet üzerinden halleden 7 müthiş hizmet.İnternet üzerindeki uygulamaların en büyük faydası elbette kurulum gerektirmemeleri. 

Herhangi bir dizüstü bilgisayardan ya da platformdan erişerek kullanabileceğiniz bu uygulamaları tanımalısınız.

icloud

Sanal bir masaüstüne erişebileceğiniz bu uygulama sayesinde dosyalarınızı barındırabiliyorsunuz.

 Program aranmayın

WobZIP

Bu ücretsiz online uygulama sayesinde ZIP arşiv dosyalarını internet üzerinden açabilirsiniz. Şifre korumalı bir ZIP uygulamasının ise şifresini girmeniz yeterli.

Bağlantı: WobZIP

 FontFonter

İstediğiniz siteyi seçin ve bu online uygulama ile açın. Sitenin varsayılan fontlarının bu site tarafından değiştirildiğini göreceksiniz.

Bağlantı: FontFonterPilot Handwriting ve Favitt

Kendi fontlarınızı oluşturabilirsiniz
Pilot Handwriting

Profesyonel font ustaları tarafından oluşturulan muhteşem fontlara yaklaşmak için bu ücretsiz online hizmetten yararlanın: Kendi el yazınız ile font oluşturun!

Bağlantı: Pilot Handwriting

 
Favitt

Google, YouTube, Twitter, Wikipedia ve diğerleri... Arama yapmak internetin en önemli parçası. Favitt arama arayüzünü özelleştirerek size bütün arama motorlarını özel bir platformda sunuyor.

Bağlantı: Favitt


 

Historious ve BackupifyHer yerden çalışın
Historious

Farklı bilgisayarlarda çalışıyorsanız ve tarayıcınızdaki yer imlerini senkronize edebilirsiniz. Yer imlerinizi endeksleyen ve depolayan bu online hizmet işinize yarayacaktır.

Bağlantı: Historious


BackupifyE-posta sunucularında ve online sosyal ağlardaki verilerinizi yedeklemenizi sağlayan bu hizmet şu siteleri de destekliyor: Flickr, Twitter, Delicious, Zoho, Google Docs, Photobucket, WordPress, Basecamp, Gmail, Facebook, FriendFeed, Blogger, Hotmail, Picasa Web Albums, Google Contacts, Google Calendar.

Bağlantı: Backupify

Kaynak

Yorumlar   

0 #1 burajan-Burak 27-08-2010 11:21
Bence de tanışmamız gereken ve herkese yarayabilecek hizmetler.
Alıntı