Ana Sayfa

HABERLER

WORD 2010 - EXCEL 2010

POWERPOİNT DERSLERİ
Temel ofis (word, excel, powerpoint)  kullanım ihtiyacını karşılayacak ve ileri seviye barındıran video dersleri
WİNDOWS 7 - 8 DERSLERİ Windows 8'i öğrenmek veya daha kolay adapte olmak için
YAZILIM - DONANIM Temel donanım dersleri ve program kullanımı videoları
FOTOĞRAFÇILIK DERSLERİ Fotoğraf çekmeyi öğrenmek veya kendinizi geliştirmek için
PHOTOSHOP DREAMWIEVER Fotoğraf düzenlemek veya temel grafik işlemleri için photoshop, web tasarımı için dreamwiever dersleri
SİTENİZ İÇİN SERVİSLER
Site veya bloğunuz varsa, sitenize ekleyebileceğiniz ziyaretçi defteri, sayaç, haber bandı, günün sözü, döviz kurları gibi servisleri görmek için tıklayın.
SİTE ANALİZ SERVİSLERİ
Site veya bloğunuz varsa, sitenizi analiz edip site performansını görmek, Google, Yandex için yapılması gereken seo çalışmalarını görmek için tıklayın.
JAVASCRIPT - HTML KODLARI
Site veya bloğunuz varsa, sitenize açılır menü, kayan yazı, uyarı, sağ tuş kilidi, oyun, fare yazı efektleri, takvim, saat, düğme gibi elemanları eklemek için tıklayın.
CSS - DHTML UYGULAMALARI
Site veya bloğunuz varsa, açılır menü, fotoğraf galerisi, css3 görünümlü menü ve daha bir çok uygulamayı indirip sitenize eklemek için tıklayın.

SERVİSLER

RESİM KÜÇÜLTME

Online olarak istediğiniz oranlarda resim küçültme islemi yapabileceğiniz internetten çalışan servis.Bilgisayarınızda resim düzenleme programı yok diye üzülmeyin.Bu servis ile işinizi bir kaç saniyede halledebilirsiniz.

SİTE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AL

Online olarak istediğiniz sitenin ekran görüntüsünü tam boy veya çeşitli ebatlarda resim olarak kaydedebileceğiniz faydalı bir servis.

GÜLÜCÜK OLUŞTURMA

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi istediğiniz yazıyı, seçtiğiniz yazı tipi, görünüm ve renklerde gülücük resmi oluşturabilirsiniz.

E-MAIL İMZA OLUŞTURMA

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi istediğiniz yazıyı, seçtiğiniz yazı tipi, görünüm ve renklerde e-mail imza resmi oluşturabilirsiniz.Bu şekilde mail adesinizin kopyalanmasını engellemiş olursunuz.


FOTOĞRAF DÜZENLEME

Online olarak fotoğraf, kırpma, düzenleme, birleştirme, silme vb bir çok islemi yapabileceğiniz internetten çalışan 2 farklı resim düzenleme programı.

Öncelikle şu anda gecenin karanlığında binbaşının odasında ki pc de size bu yazıyı acele bi şekilde hazırlamış bulunuyorum. 
Uçuş simülasyonları, belki de oynaması en zor oyun türlerinin başında gelir.Eğer bu tarz oyunlara meraklıysanız bi şekilde kontrollerine alışmaya çalışırsınız.Ben evimde Tom Clancy's HAWX oyununu ilk oynadığım sıralarda oyun türünü çok sevdiğim halde kontrollerine alışamadığım için oynamamayı bile düşünmüştüm ancak o kadar kontroller bize bağlı ve grçekti ki oyunu kapattıktan 5-10 dk sonra tekrar açıyordum.İşte böyle bi oyunun şimdi 2. Versiyonu ile karşımıza çıkıyor.Bir çok sağlam oyunun yapımcısı olan UBİSOFT Tom Clancy's HAWX ile bizi 2009 yılında tanıştırmıştı.Oyunun üstünden fazla zaman geçmemesine rağmen Tom Clancy's HAWX 2 ile tekrar karşımızda.
H.A.W.X. 2’de, Amerikan, İngiliz ve Ruslar’a ait olan birçok uçağı kontrol ediyor ve 20 bölüm boyunca farklı görevlere ve hava savaşlarına katılıyoruz. Hikaye çok yaratıcı değil ve kısır kalıyor. Mücadelemiz daha çok Orta Doğu’da geçiyor. Bir yanda, burada türemiş olan çeşitli elebaşlarını çökertmeye çalışırken, diğer yanda Rusya’dan esrarengiz biçimde kaybolmuş olan nükleer silahların akıbetini araştırıyoruz. Hikaye bölümler arasındaki çeşitli ara videolarla şekillendirilmeye çalışılmış.


Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resmin gerçek boyutunu görmek için bu çubuğa tıklayın. Resimin orjinal ölçüleri 1024x768.


Eğer ilk versiyonunu oynadıysanız 2. versiyona pekte gerek yok çünkü pek fazla bir şey katılmamış.Her ne kadar hal böyle olsada kaçırılmaması gereken bir oyun.Şu askerlik bitsin tam gaz oyunlara devam

UzmanWeb.Net
İlhan Emecan

CSS UYGULAMALARI

WORDPRESS TEMALARI

JOOMLA TEMALARI