Ana Sayfa

HABERLER

WORD 2010 - EXCEL 2010

POWERPOİNT DERSLERİ
Temel ofis (word, excel, powerpoint)  kullanım ihtiyacını karşılayacak ve ileri seviye barındıran video dersleri
WİNDOWS 7 - 8 DERSLERİ Windows 8'i öğrenmek veya daha kolay adapte olmak için
YAZILIM - DONANIM Temel donanım dersleri ve program kullanımı videoları
FOTOĞRAFÇILIK DERSLERİ Fotoğraf çekmeyi öğrenmek veya kendinizi geliştirmek için
PHOTOSHOP DREAMWIEVER Fotoğraf düzenlemek veya temel grafik işlemleri için photoshop, web tasarımı için dreamwiever dersleri
SİTENİZ İÇİN SERVİSLER
Site veya bloğunuz varsa, sitenize ekleyebileceğiniz ziyaretçi defteri, sayaç, haber bandı, günün sözü, döviz kurları gibi servisleri görmek için tıklayın.
SİTE ANALİZ SERVİSLERİ
Site veya bloğunuz varsa, sitenizi analiz edip site performansını görmek, Google, Yandex için yapılması gereken seo çalışmalarını görmek için tıklayın.
JAVASCRIPT - HTML KODLARI
Site veya bloğunuz varsa, sitenize açılır menü, kayan yazı, uyarı, sağ tuş kilidi, oyun, fare yazı efektleri, takvim, saat, düğme gibi elemanları eklemek için tıklayın.
CSS - DHTML UYGULAMALARI
Site veya bloğunuz varsa, açılır menü, fotoğraf galerisi, css3 görünümlü menü ve daha bir çok uygulamayı indirip sitenize eklemek için tıklayın.

SERVİSLER

RESİM KÜÇÜLTME

Online olarak istediğiniz oranlarda resim küçültme islemi yapabileceğiniz internetten çalışan servis.Bilgisayarınızda resim düzenleme programı yok diye üzülmeyin.Bu servis ile işinizi bir kaç saniyede halledebilirsiniz.

SİTE EKRAN GÖRÜNTÜSÜ AL

Online olarak istediğiniz sitenin ekran görüntüsünü tam boy veya çeşitli ebatlarda resim olarak kaydedebileceğiniz faydalı bir servis.

GÜLÜCÜK OLUŞTURMA

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi istediğiniz yazıyı, seçtiğiniz yazı tipi, görünüm ve renklerde gülücük resmi oluşturabilirsiniz.

E-MAIL İMZA OLUŞTURMA

Aşağıdaki resimde görüldüğü gibi istediğiniz yazıyı, seçtiğiniz yazı tipi, görünüm ve renklerde e-mail imza resmi oluşturabilirsiniz.Bu şekilde mail adesinizin kopyalanmasını engellemiş olursunuz.


FOTOĞRAF DÜZENLEME

Online olarak fotoğraf, kırpma, düzenleme, birleştirme, silme vb bir çok islemi yapabileceğiniz internetten çalışan 2 farklı resim düzenleme programı.

   Özellikle web sitesi ile uğraşanlar bazen sitelerine aynı anda birden çok fotoğraf yükleme ihtiyacı duyarlar.Bu durumda yüklenecek fotoğrafların küçültülmesi, hem sitedeki fotoğrafların daha hızlı yüklenmesi hem de kaplayacağı web alanı ve harcayacağı bant genişliği bakımından önemlidir.
  İkinci sorun ise, öğrenci fotoğraflarının e-okula yüklenmesidir.E-okul standardına göre yüklenecek fotoğraflar 10 KB'tan fazla olmamalıdır.Fotoğrafları diğer programlarla küçülttüğünüzde bu boyutun altına düşmeniz oldukça zordur.Fakat pixresizer ile küçültülen fotoğraflar kaliteden ödün vererek bu işi sizin için kolayca hallediyor.Şimdi programın kullanımına geçelim.

Program ilk açıldığında yukardaki work with one file yazan sekme aktif oluyor. Eğer tek bir fotoğraf küçültecekseniz, aşağıdaki anlatılanları bu sekmede yapmalısınız. Eğer çoklu fotoğraf küçültecekseniz, work with multiple files sekmesini tıklamanız gerekiyor.

1-Source düğmesine tıklayıp küçültülecek resimlerin olduğu klasörü seçin.
2- Destination düğmesine tıklayıp küçültülen resimleeri kaydedileceği resimlerin olduğu klasörü seçin.
3- küçük resim boyutunu seçin. 800x600 yeterlidir. Çizgi üzerindeki kaydırma işaretçisinin sürükleyince ordaki sayı değişiyor.
4- Burdaki kutuyu işaretleyin.Yüksekliği genişliğe göre otomatik ayarlayacak.
5- Dosya türü olarak jpeg seçeneğini seçin.
6- Save pictures düğmesine tıklayıp işlemi tamamlayın. 

Dosyayı İndirin >>

Alternatif Link >> 

CSS UYGULAMALARI

WORDPRESS TEMALARI

JOOMLA TEMALARI