Editörden Site Tavsiyeleri

Editörden Site Tanıtımları

Yakala.co yaşadığınız şehirdeki en gözde mekanlardan, en acayip fırsatları yakalayıp, anında haber veren bir site.Siteye mail adresini ile üye oluyorsunuz  ve fırsatları mail adresinize gönderiyor.İndirimli ürün fırsatlarını siteden gördükten sonra satın alıyorsunuz. Fırsat satın alan kişi sayısı belirtilen limite ulaştığında, gerekli bilgiler size gönderiliyor.Bu şekilde yarı yarıya hatta 1/4 fiyatına bile alış veriş yapabiliyorsunuz.

Site: www.yakala.co

Tish-o “kendinize özel” tasarımlarınızı veya sunduğumuz binlerce çeşit arasından istediklerinizi giysileriniz üzerinde görmenizi sağlar. Yani duygularınızı, hislerinizi, bazen tepkilerinizi en güzel şekilde yansıtmanıza yardımcı olur. Ve bütün bunları Türkiye’ye yeni getirdiği teknoloji ile doğaya ve sağlığınıza zarar vermeyen ürünler ve boyalar kullanarak yapar.

Site: www.tish-o.com.tr

Careerjet.com.tr Türkiye için bir iş arama motoru. Tek bir basit arama ile, Careerjet iş arayanlara çeşitli iş kaynaklarından derlediği bütün iş imkanlarına erişim sunmakta. Böylece iş arayanlar çeşitli iş ilanı sitelerine teker teker gidip arama yapma sıkıntısını çekmiyor.

Site: www.careerjet.com.tr

Değişik bir hediye arıyorsanız insofu.com tam size göre. Çünkü site, kişinin parmak izini alarak, kişiye özel takılar üretiyor. Sitenin ismi ise Zambiya'da bulunan dünyada eşi görülmemiş en değerli zümrüte, bölgede yaşayan halk tarafından "Fil" anlamına gelen Insofu olarak seçilmiş.