Nasıl Yapılır?

İnternetten indirilen, üzerinde logo bulunan videoları montajlarken zorlanıyor musunuz? Magix'in Video Deluxe MX Plus yazılımıyla bu logoları kolayca silebilirsiniz.


Video montajı yaparken bazen üzerinde logo bulunan görüntüleri kullanmamız gerekir. Birçok montaj yazılımı bu logoyu yok etmeye imkan vermediği için de mecburen logolu şekilde bırakırız. Bu yazımızda Magix'in Video Deluxe MX Plus yazılımını kullanarak bu logoları nasıl yok edebileceğimizi anlatacağız.

Aslında ilk duyulduğunda fikri bile oldukça güzel geliyor. İnsanı oldukça sinir eden bu logoları silmek Magix Video Deluxe MX Plus ile çok kolay.

Öncelikle eğer Magix Video Deluxe MX Plus yazılımına sahip değilseniz en son sürümü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılımı satın almadan önce sistemin çalışıp çalışmadığını merak ediyorsanız deneme sürümünde de sorunsuz bir şekilde bu işlemi yapabildiğinizi belirtelim. Memnun kalırsanız çevrimiçi olarak yazılımı satın alabilirsiniz.

İsterseniz gelin videolarda yer alan logoları silme işlemi nasıl oluyor videoyla birlikte izleyelim.

Logoları kolayca silmek

Bu video Adobe Flash Player'ın son sürümünü gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'ın son sürümünü indirin.

Video ile ilgili küçük bir bilgilendirme yapalım. Eğer yazılımı ya da eklentiler kısmını ilk defa kullanacaksanız eklenti yöneticisine ilk girdiğinizde videodan farklı olarak eklentilerin yer almadığını göreceksiniz. Açılan uyarı kutusunda eklentileri internetten indirme seçeneğini seçerseniz eklentilerin tamamı internetten ücretsiz olarak inecek. Bunun için Magix sistemine kayıtlı üye olmanız gerektiğini de belirtelim. Eklentiler indikten sonra videodaki işlemlerin bire bir aynısını yaparak logolarınızı silebilirsiniz.

Shiftdelete.net